SU203M-Z32 | UL489 MCB 3P Z 32A 480/277, Number Of Poles: 3, Trip Type: Z, Amperage Rating: 32, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC), Standard: CSA 22.2 No. 5 / IEC/EN 60947-2 / UL 489
SKU:
SU203M-Z32
Calculated at Checkout
UL489 MCB 3P Z 32A 480/277, Number Of Poles: 3, Trip Type: Z, Amperage Rating: 32, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC), Standard: CSA 22.2 No. 5 / IEC/EN 60947-2 / UL 489 View full description
Trip Type:
Z
Amperage Rating:
32
Voltage Rating:
(480Y / 277 V AC) / (96 V DC)