SU202M-Z32 | UL489 MCB 2P Z 32A 480/277, Number Of Poles: 2, Trip Type: Z, Amperage Rating: 32, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC), Standard: CSA 22.2 No. 5 / IEC/EN 60947-2 / UL 489
SKU:
SU202M-Z32
Width:
3.23 (in)
Height:
7.52 (in)
Depth:
4.76 (in)
Shipping:
Calculated at Checkout
UL489 MCB 2P Z 32A 480/277, Number Of Poles: 2, Trip Type: Z, Amperage Rating: 32, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC), Standard: CSA 22.2 No. 5 / IEC/EN 60947-2 / UL 489 View full description
4 people looking at this.
Width:
3.23 (in)
Height:
7.52 (in)
Depth:
4.76 (in)
Trip Type:
Z
Amperage Rating:
32
Voltage Rating:
(480Y / 277 V AC) / (96 V DC)