ST201M-D10 | MCB ST200M 1P D 10A UL1077, Number Of Poles: 1, Interrupt Rating: (240 V AC) 10 kA / (277 V AC) 10 kA / (60 V DC) 10 kA, Trip Type: D, Amperage Rating: 10, Voltage Rating: (240 V AC) / (277 V AC) / (60 V DC)
SKU:
ST201M-D10
Calculated at Checkout
MCB ST200M 1P D 10A UL1077, Number Of Poles: 1, Interrupt Rating: (240 V AC) 10 kA / (277 V AC) 10 kA / (60 V DC) 10 kA, Trip Type: D, Amperage Rating: 10, Voltage Rating: (240 V AC) / (277 V AC) / (60 V DC) View full description
10 people looking at this.
Interrupt Rating:
(240 V AC) 10 kA / (277 V AC) 10 kA / (60 V DC) 10 kA
Trip Type:
D
Amperage Rating:
10
Voltage Rating:
(240 V AC) / (277 V AC) / (60 V DC)