ST202M-Z10 | MCB ST200M 2P Z 10A UL1077, Number Of Poles: 2, Interrupt Rating: (240 V AC) 10 kA / (480Y / 277 VAC) 10 kA / (125 V DC) 10 kA, Trip Type: Z, Amperage Rating: 10, Voltage Rating: (240 V AC) / (125 V DC)
SKU:
ST202M-Z10
Calculated at Checkout
MCB ST200M 2P Z 10A UL1077, Number Of Poles: 2, Interrupt Rating: (240 V AC) 10 kA / (480Y / 277 VAC) 10 kA / (125 V DC) 10 kA, Trip Type: Z, Amperage Rating: 10, Voltage Rating: (240 V AC) / (125 V DC) View full description
Interrupt Rating:
(240 V AC) 10 kA / (480Y / 277 VAC) 10 kA / (125 V DC) 10 kA
Trip Type:
Z
Amperage Rating:
10
Voltage Rating:
(240 V AC) / (125 V DC)