SU202M-C15 | UL489 MCB 2P C 15A 480/277, Number Of Poles: 2, Trip Type: C, Amperage Rating: 15, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC), Standard: CSA 22.2 No. 5 / IEC/EN 60947-2 / UL 489
SKU:
SU202M-C15
Calculated at Checkout
UL489 MCB 2P C 15A 480/277, Number Of Poles: 2, Trip Type: C, Amperage Rating: 15, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC), Standard: CSA 22.2 No. 5 / IEC/EN 60947-2 / UL 489 View full description
Trip Type:
C
Amperage Rating:
15
Voltage Rating:
(480Y / 277 V AC) / (96 V DC)