SU203MR-K20 | MCB SU200MR RTT 3P K 20A BCP, Number Of Poles: 3, Trip Type: K, Amperage Rating: 20, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC)
ABB Electrification
No reviews yet Write a Review
SKU:
SU203MR-K20
Condition:
New
Width:
3.23 (in)
Height:
7.52 (in)
Depth:
4.76 (in)
Shipping:
Calculated at Checkout
MCB SU200MR RTT 3P K 20A BCP, Number Of Poles: 3, Trip Type: K, Amperage Rating: 20, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC) View full description
47 people looking at this.
Width:
3.23 (in)
Height:
7.52 (in)
Depth:
4.76 (in)
Data Sheet:
Number Of Poles:
3
Trip Type:
K
Amperage Rating:
20
Voltage Rating:
(480Y / 277 V AC) / (96 V DC)