F202A-100/0.03110V | F202 100A 30MA 110V
ABB Electrification
No reviews yet Write a Review
SKU:
F202A-100/0.03110V
Condition:
New
Width:
4.06 (in)
Height:
3.07 (in)
Depth:
1.85 (in)
Shipping:
Calculated at Checkout
F202 100A 30MA 110V View full description