SU203MR-K25 | MCB SU200MR RTT 3P K 25A BCP, Number Of Poles: 3, Trip Type: K, Amperage Rating: 25, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC)
SKU:
SU203MR-K25
Calculated at Checkout
MCB SU200MR RTT 3P K 25A BCP, Number Of Poles: 3, Trip Type: K, Amperage Rating: 25, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC) View full description
1 people looking at this.
Trip Type:
K
Amperage Rating:
25
Voltage Rating:
(480Y / 277 V AC) / (96 V DC)