SU203MR-K35 | MCB SU200MR RTT 3P K 35A BCP, Number Of Poles: 3, Trip Type: K, Amperage Rating: 35, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC)
SKU:
SU203MR-K35
Calculated at Checkout
MCB SU200MR RTT 3P K 35A BCP, Number Of Poles: 3, Trip Type: K, Amperage Rating: 35, Voltage Rating: (480Y / 277 V AC) / (96 V DC) View full description
19 people looking at this.
Trip Type:
K
Amperage Rating:
35
Voltage Rating:
(480Y / 277 V AC) / (96 V DC)