SU204M-Z50 | UL489 MCB 4P Z 50A 240, Number Of Poles: 4, Trip Type: Z, Amperage Rating: 50, Voltage Rating: (240 V AC) / (96 V DC), Standard: CSA 22.2 No. 5 / IEC/EN 60947-2 / UL 489
SKU:
SU204M-Z50
Calculated at Checkout
UL489 MCB 4P Z 50A 240, Number Of Poles: 4, Trip Type: Z, Amperage Rating: 50, Voltage Rating: (240 V AC) / (96 V DC), Standard: CSA 22.2 No. 5 / IEC/EN 60947-2 / UL 489 View full description
Trip Type:
Z
Amperage Rating:
50
Voltage Rating:
(240 V AC) / (96 V DC)